Přejeme hodně štěstí v novém roce a těšíme se na viděnou pod plzeňským nebem 2019!

Děkujeme za přízeň, kterou jste nám v roce 2018 věnovali! Do Proluky Vás na Cyrana, Akvabely i doprovodný program přišlo téměř 9000, což je nejvíc v  naší jedenáctileté historii. Moc si toho vážíme a těšíme se, že se s Vámi opět setkáme na našich představeních v červnu, a především v červenci 2019.

Jako novinka pro Vás připravujeme inscenaci Švanda dudák s Ondřejem Rychlým v titulní roli. Inscenace, kterou bude režírovat Marek Němec, se vydává po stopách opomíjeného velikána a hrdiny, který měl v sobě více češství než kdokoliv jiný. Pojďte se podívat, jaké to je, když je v divadle Švanda. Těšit se můžete i na opakování loňského velice úspěšného Cyrana s Michalem Dlouhým.

Naše dárkové poukazy zůstávají ještě v prodeji. Jejich majitelé si budou moci před oficiálním spuštěním předprodeje vstupenek na jaře 2019 vybrat přednostně datum představení a ta nejlepší místa v hledišti.

Poukaz si můžete koupit v síti GoOut do 10. února 2019:

Vánoční dárkový poukaz na Divadelní léto 2019 

Máme pro Vás připravenou i dárkovou papírovou verzi poukazu. Pokud se Vám  líbí, stačí si  náš vánoční poukaz koupit prostřednictvím GoOut a pak nám napsat na divadelnileto@email.cz. My Vám jeho dárkovou papírovou verzi rádi zašleme poštou.