Cyrano a Akvabely pod stromečkem

Máme pro Vás vánoční vouchery na Cyrana s Michalem Dlouhým i na Akvabely se Zdeňkem Rohlíčkem, Bronislavem Kotišem a Michalem Štěrbou.

11. ročník Divadelního léta se odehraje v červenci 2018 a letos poprvé prozrazujeme premiérový titul! Bude jím Cyrano v režii plzeňského rodáka Ivana Řezáče. Z obsazení se kromě Michala Dlouhého v titulní roli můžete těšit na Kamila Halbicha, Petra Konáše nebo Antonína Procházku ml. Voucher platí i na vstupenky na loňskou skvělou tragikomedii Akvabely, která se dočká několika repríz.

Michal Dlouhý už se do Plzně moc těší, což potvrdil i na večírku Divadelní léto pod vánočním nebem. V Papírně jste 11. 12. mohli mimo jiné  zaslechnout, že v Cyranovi se objeví i Petr Borovský, že místo v centru Plzně, kde se bude hrát, se pořád ještě hledá nebo jste se mohli dozvědět, jak má kdo rád Viléma Dubničku. Zahrála skvělá herecká kapela Pawlowski a herci Divadelního léta dostali od našeho partnera Plzeňského Prazdroje krásný dárek se svým jménem. Největší dík ale patřil našim sponzorům, partnerům a podporovatelům festivalu. Za to, že nás drží nad vodou, je Zdeněk Rohlíček dekoroval speciální medailí! Naši partneři a sponzoři byli navíc tak laskaví, že darovali i ceny do tomboly, kterou losovaly naše dětské hvězdy, Helenka Hadrbolcová a Dominik Uriča, spolu  s ředitelkou Divadelního léta Marcelou Mašínovou. Téměř půlnočním překvapením byl nácvik děkovačky z Akvabel!