13. Divadelní léto se podařilo uskutečnit!

Jsme moc rádi, že se nám podařilo překonat koronavirové nesnáze a odehrát všechna představení! I když program byl  o hodně skromnější, než jsme v zimě plánovali, a museli jsme se potýkat s neustálými změnami, festival se nakonec uskutečnil! Naše velké díky patří Vám všem, divákům, partnerům i donátorům za to, že jste nám zachovali přízeň!

Věříme, že jste si Švandu dudáka, Poslední zrnko písku i doprovodný program užili nejméně tak, jako my. A pokud jste nestihli skvělou inscenaci Poslední zrnko písku, kterou pro náš festival vytvořili studenti DAMU, nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět ji už tento čtvrtek 30. 7. v kostele sv. Barbory ve Všekarech na festivalu Barokní dech. Vstupenky jsou ještě k dostání prostřednictvím GoOut.

13. Divadelní léto skončilo a my navzdory všem nesnázím přemýšlíme o příštím roce. Už teď je jisté, že se pod plzeňské nebe vrátí nejúspěšnější inscenace v historii našeho festivalu – Cyrano s Michalem Dlouhým… A samozřejmě pro Vás chystáme i jednu novinku….

Těšíme se na viděnou v roce 2021!

Váš tým Divadelního léta