Na červenec připravujeme divadelní tábor!

S radostí Vás zveme na již pátý ročník příměstského tábora Divadelního léta pod plzeňským nebem.

Vykročte s námi na tu nejdobrodružnější expedici za tajemstvími divadelního vesmíru Williama Shakespeara. Nadechněte se zhluboka a vstupte do prastarých hradních síní, čarovných lesů, zuřících bouří, zkrátka na prkna, která znamenala svět renesanční a znamenají i svět náš. Staňte se alespoň na chvíli nejúžasnějšími hrdinkami, hrdiny, padouškami a padouchy! Už slyšíte zpěv elfů, chechot čarodějnic a řinčení mečů? Zázračná divadelní výprava začíná!

 

Tábor se bude konat od pondělí 12.7. 2021 do pátku 16.7. v prostorách Papírny a v ulicích města Plzně. Právě plzeňská zákoutí budou společně s Williamem Shakespearem významnou inspirací letošního tvoření i závěrečného představení, které děti v průběhu tábora vytvoří a odehrají pátek 16.7. od 17:00 v centru Plzně.

Tvořit začínáme každý den v 9:00 a končíme v 17:00. Program bude probíhat v dopoledních a odpoledních blocích s pauzou na oběd a přestávkami na svačiny mezi jednotlivými bloky. Oběd, 2 svačiny i pití budou pro děti zajištěny.

Účastníkům tábora nabízíme 2 volné vstupenky na předpremiéru letošního představení Divadelního léta pod plzeňským nebem a pražského Spolku Kašpar Romeo a Julie. Tábor je určen osmnácti dětem ve věku 11-16 let. Cena tábora je 3500 Kč.

V případě zájmu či dotazů se neváhejte ozvat na email: taborDL@seznam.cz, či volejte na číslo: 739 426 858.

Těšíme se!

Divadelní tábor 2020