I v roce 2022 chystáme příměstský divadelní tábor.

Ne abyste chodili na půdu!”

Co svět světem stojí, tenhle zákaz zněl vždycky spíš jako pozvání. Na půdách celého světa se pod vrstvami prachu a starých novin ukrývají poklady. Třeba jeden obyčejný starý kufr. Vypadal by celkem neškodně, kdyby na něm nebyla cedulka a na ní něco jako: „Neotvírat! Vážně – za žádných okolností prostě ne a neotvírat. Myslím to vážně!”

Ať už tam stojí cokoli, vsadím se, že už víte, co uděláte…

Zveme vás na divadelní dobrodružství, při kterém téhle záhadě přijdeme na kloub. Co všechno lze najít v tajemném kufru? Staré album neskutečně vtipných fotek, mapu k pokladu psanou neznámým jazykem nebo třeba… vstup do jiného světa? Co když je tam toho víc a pro každého zrovna to správné? Ať už byste v kufru chtěli najít cokoli, věřte, že divadlo má způsob, díky kterému si to budete moct pořádně užít.

Tábor se bude konat od pondělí 11.7. do pátku 15.7. 2022 v prostorách Papírny a na scéně Divadelního léta pod plzeňským nebem na náměstí Míru. Závěrečné představení proběhne v pátek 15.7. od 17:00 přímo na scéně Divadelního léta pod Plzeňským nebem.

Tvořit budeme začínat v 9:00 a končit budeme v 17:00. Od 8:30 do 8:45 si vyzvedneme děti před Papírnou a cca v 17:10 na stejném místě předáme do péče zpět Vám. Výjimkou bude poslední den, kdy vám děti předáme po skončení závěrečného představení. Program bude probíhat v dopoledních a odpoledních blocích s pauzou na oběd a přestávkami na svačiny mezi jednotlivými bloky. Oběd, 2 svačiny i pití budou pro děti zajištěny.

Hlavní lektorkou bude letos pražská divadelní umělkyně Martina Dobiášová, produkční tábora  je Žofie Blechová.

Účastníkům tábora nabízíme 2 volné vstupenky (pro Vaše dítě a doprovod) na předpremiéru letošního představení Divadelního léta pod plzeňským nebem Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho, která proběhne v pátek 1.7. od 21:00 na náměstí Míru.

Tábor je určen osmnácti dětem ve věku 10-15 let, přičemž jako výjimky jsou přijímány i děti starší, které se účastnily tábora v loňském roce. Cena tábora je 3500 Kč.

Informace o přihláškách Vám rádi zašleme prostřednictvím e-mailu: taborDL@seznam.cz 

Těšíme se!