Objednejte si vstupenky na ten správný den → 28.7.

Festival hereckých kapel

Jediný festival svého druhu v Česku! Vaši oblíbení herci v rolích, v nichž je neznáte!

Viktor Limr, Petr Konáš, Andrea Mohylová, Marek Mikulášek, Vilém Dubnička,  Radek Valenta, Petr Vodička a další vystoupí na divadelních prknech coby muzikanti ve svých hereckých kapelách.

Patřit jim bude celé sobotní odpoledne od 14:00 do 22:00.

Těšit se můžete na Duo Dubnička – Lahoda, Báru Valentovou a kapely Furt rovně, Orchestr posledního dne, Pawlowski a Genius noci.

Vstupenky

PROGRAM

Proluka 

14:00
Dubnička – Lahoda
Autorská dvojice, která hraje výhradně vlastní tvorbu. Vedle písniček pro dospělé publikum se věnuje také tvorbě pro děti. Vilém Dubnička je zakladatelem festivalu a Zdeněk Lahoda hrál v inscenaci Revizor a Lhář.

15:05
Genius Noci
Projekt Genius noci jsou poutavé komorní skladby na texty nesmrtelného básníka Charlese Bukowského. Jejím členem je mimo jiné Radek Valenta, jehož znají naši diváci už z Revizora a Marné lásky snahy.

16:10
Orchestr posledního dne
Frontman Petr Vodička sice zatím s Divadelním létem nespolupracoval. S plzeňskou kulturní scénou je ale v kontaktu a je mimo jiné spolužákem Viléma Dubničky z DAMU. O.P.D. vznikl z hudebního tělesa sestaveného u příležitosti uvádění kabaretu Vícezrnný koláček štěstí v roce 2007 v divadle Minor.

17:15
Pawlowski
Čistě divadelní kapela, která vznikla v činohře DJKT v Plzni. Jejími členy jsou mimo jiné Andrea Mohylová – Roxana z letošní inscenace Cyrano, Marek Mikulášek, který  letos také účinkoval v Cyranovi, nebo Petr Konáš – d´Artagnan ze Třech mušketýrů.

18:20
Bára Valentová
Radost a síla v originálních písních Barbory Valentové. Krásný hlas a zvuk kytary rozezní Vaše srdce.
One woman show české herečky, která je známá jak z televizních seriálů, tak z divadelních prken. Jako herečku ji vidět například v Divadle Pod Palmovkou, v Městských divadlech pražských nebo jako muzikantku na našem festivalu.

19:25
Furt rovně
Opět Marek Mikulášek a Petr Konáš v uskupení, které staví svůj hudební směr na kořenech českého undergroundu, šansonu, rocku a blues. Nebrání se vlivům jazzu i vážné hudby.

20:30
Homer Street
Kapelu Homer Street přiveze její basák Viktor Limr, který byl u zrodu festivalu a vedle Dona Juana hrál i v inscenacích Revizor, Marná lásky snaha a spolu s Radkem Valentou i ve Třech mušketýrech.

Papírna

22:30
Matka

Dvoučlenná kapela. Mlha ze severu. Kámen z Prahy. Jan Nedbal je jedním z nejmladších členů činohry DJKT.